Parça ve İşçilik Garantili Bosch Servisi Bayraklıda Sizlerle!

Parça ve İşçilik Garantili Bosch Servisi Bayraklıda Sizlerle!

Özel Bosch Servis Bayraklı olarak Bosch marka ürünleriniz için güvenebileceğiniz ve en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz firmamız ile birlikte artık hafta sonları da siz değerli İstanbul halkına hizmet vermekteyiz. Yoğun talebe bağlı olarak mesai saatlerimizi daha esnek hale getirdik ve bu anlamda çalışmalarımıza biraz daha hız kattık. Disiplinli bir şekilde hareket ediyoruz ve teknoloji ile eşdeğer hızda ilerlemeye çalışıyoruz. Bosch marka ürünlere sahip olan müşterilerimiz düzenli bakım hizmetlerimizden yararlanıyor ve bu hizmetler sayesinde daha uzun ömürlü ürünlere kavuşuyorlar.

Düzenli bakımın ne kadar önemli olduğunu sürekli olarak vurguluyoruz ve bilinçli müşterilerimiz bu hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanıyorlar. Firma olarak yetkili servis tecrübesine sahip isimlerle çalışıyoruz ve bu anlamda işçilik konusunda uzman olduğumuzu söyleyebiliriz. Garanti süresi sona ermiş ürünlerinizin kaliteli servis hizmeti alabilesi adına firmamızı aramanız yeterli olacaktır ve firma personelimiz eğer dilerseniz telefon üzerinden de sizlere destek verebilir.

Çağrı merkezi çalışanlarımız haftanın her günü sorunlarınız ve talepleriniz ile aktif olarak ilgileniyor ve sizlere canlı destek hizmeti sunuyorlar. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz hiçbir şekilde saygıda kusur etmiyor, buna bağlı olarak insanların memnuniyetini kazanıyorlar. Çalışanlarımızın eğitimleri en iyi şekilde veriliyor çünkü bizler bu konuda çok hassas davranıyoruz ve bu işin hem teoride hem uygulamada eğitimle çok daha iyi noktalara gelebileceğini biliyoruz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz