Parlak Bir Cilde Sahip Olmak İçin Limon Yağı Maskesi

Parlak Bir Cilde Sahip Olmak İçin Limon Yağı Maskesi

Her kadın cildinin ışıl ışıl parlamasını ister. Bunun için birçok kozmetik ürününe, akılalmaz paralar harcar. Ancak bu kadar harcama yapmaya gerek kalmadan da, cildinizin parıldamasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, aşağıda vereceğimiz tarifi harfiyen uygulamak;

Limon Yağı Maskesi Tarifi

* 1 kase öğütülmüş deniz tuzu
* 1 tatlı kaşığı limon yağı
* 1 tatlı kaşığı lavanta yağı
* 2 çorba kaşığı badem yağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı
Maskeyi hazırlamak için derin bir kabın içine 1 kase öğütülmüş deniz tuzu, 1 tatlı kaşığı limon yağı, 1 tatlı kaşığı lavanta yağı ve 2 çorba kaşığı badem yağını ekleyin. Tüm malzemeleri iyice karıştırdıktan sonra, bir kesenin içine dökün ve bu keseyle cildinize hafif masajlar yapın. Cildiniz pembeleşinceye kadar, ovarak bu masaja devam edin. Masaj işlemi bittiğinde köpük banyosu yapın. Cildinizi durulayıp kurulandıktan sonra, cildinize birkaç yağı kırıştırarak sürün. Bu yağlar kayısı, havuç, lavanta ve havuç yağı olmalıdır. Tüm yağlardan eşit miktarda bir kaba alın ve yine eşit miktarda limon suyu damlatıp karıştırın. Bu karışımı cildinize sürdüğünüzde, cildinizde oluşan değimi ve parıltıyı fark edeceksiniz. İstediğiniz zaman bu maskeyi uygulayabilir ve aynı ışıltıyı kolayca kazanabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz