Platform Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı bayanlar için bir aksesuardan öte bir tutkudur.

Platform Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı bayanlar için bir aksesuardan öte bir tutkudur. Son birkaç yıldır popüler olan platform ayakkabı modelleri bayanların severek kullandıkları ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.  İş yaşamında, özel gün ve gecelerde, çeşitli davetlerde kullanılmaya uygun olan platform ayakkabılar tasarımları ile bayanların gönlünü çeliyor.

Platform Ayakkabı Kullanım Rahatlığı

Ayakkabı, kıyafetin tamamlayıcısıdır. Tarzıyla tasarımıyla tüm kombini etkileyebilen ayakkabılar doğru seçilmediklerinde kullanıcıyı alelade gösterebilir. Özel gün ve gecelerde giyilen abiye kıyafetlerin altına mutlaka topuklu ayakkabı giymek gerekir. Platform ayakkabılar özel gün ve gecelerde en fazla tercih edilen topuklu modellerdir. Özellikle diğer topuklulara göre rahatlığıyla tercih edilen platform ayakkabı, değişik şekillerde kombinleri tamamlama özelliğine sahiptir. Özel bir kıyafetle giyildiğinde de bir jean ile birlikte kullanıldığında da son derece şık bir görünüm yakalamaya olanak veren bu ayakkabılar, onlarca farklı modeliyle bayanların kullanımına sunuluyor. Pek çok farklı kombinle birlikte kullanılması kullanım kolaylığı sağlarken tasarımı sayesinde çok yüksek olmasına rağmen konforu ile dikkat çekiyor.

Hangi Platform Hangi Kombinle Kullanılır

Platform ayakkabılar kullanılan malzemesine göre değişik şekillerde kullanılabilir. Deri veya süet modeller daha çok gündüzleri kullanılırken rugan modeller gecelere daha fazla yakışıyor. Pantolonlarla birlikte rugan, deri ya da süet platformlar kullanılabilir. Etek ve elbiselerle rugan modeller oldukça şık bir kombin oluyor. En yeni platform ayakkabı modellerine http://www.cabani.com.tr/dolgu-topuk-platform-kad%C4%B1n-ayakkabi adresinden ulaşabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Trompet Etek Modelleri

Trompet Etek Modelleri

Bele ve kalçaya tam biçimde oturan ve aşağıya inildikçe de bollaşan Trompet etekleri, Peplum modelinin eteklere uyarlanmış › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz