Saç Dökülmesine Karşı Ceviz Kabuğu

Saç Dökülmesine Karşı Ceviz Kabuğu

Çeşitli nedenlere bağlı olarak saç dökülmesinin önüne geçmek adına pek çok ürün kullanılsa da uygulama sonrası saç dökülmesinin önüne geçilememektedir. Doğal bir yöntem olarak halk arasında saç dökülmesine karşı etkili olan sarımsak, ceviz kabuğu suyu ile unutulacak nitelikte. Sarımsaktan daha etkili olan ceviz kabuğu saç derinizin nefes almasını sağlayarak saç köklerinin canlanmasına ve yenilenmesine katkı sağlamaktadır.

Saç dökülmesine karşı ceviz kabuğu uygulaması basit ve bir o kadar pratik bir yöntem olacaktır. Zorlanmadan yapacağınız uygulama ile kısa sürede saç dökülmenize bir dur diyebilirsiniz.

Hazırlama ve uygulama

15-20 adet cevizin dış kısmındaki kahverengi sert kabukları 1 litre su içerisinde 15 dakika kadar kaynatın ve ılımaya bırakın. Ceviz kabuklarını süzerek her sabah ve akşam olmak üzere saçlarınızı yalnızca bu su ile yıkayın.

Saç dökülmesine karşı ceviz kabuğu uygulamasını en az 3 hafta saçlarınıza uygulayarak dökülen saçlarınızın önlemini doğal yollarla alabilirsiniz. Uygulamayı düzenli olarak yaptığınızda saç dökülmesinde eser kalmadığını kolaylıkla fark edebileceksiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz