Saç Dökülmesine Karşı Doğal Çözüm

Saç Dökülmesine Karşı Doğal Çözüm

Bu yöntem uluslararası saç bakım uzmanı olan Sayın Şems Arslan’a aittir ve tamamen doğal yöntemlerle saçların dökülmesini engelleyen şampuan tarifini sizlere sundu. Konu içerisinde sizlere sunacağımız şampuan saçların dökülmesini engellediği kadar saçların beyazlamasını da engellediği gibi saçları besleyen doğal şampuan görevini de görüyor.

 

Saç Dökülmesine Karşı Doğal Şampuan Yapımı

* 2 Adet taze incir
* Yarım su bardağı ılık su
* 2 Adet büyük kalanchoe bitkisi yaprağı

Saç Dökülmesine Karşı Doğal Şampuanın Hazırlanışı ve Uygulama Seansı

Liflerin ortaya çıkması için 2 adet inciri ufak parçalar halinde keserek kıyın ve ılık su ile ıslatın.

Hazırlamış olduğunuz inciri 10 dakika kadar beklettikten hemen sonra kalanchoe bitki yapraklarını havanda ezerek dövün.

Daha önce hazırlamış olduğunuz incirin suyunu kalanchoe bitkisi ile bir kap içerisine bırakarak iyice kıvamını alıncaya dek karıştırın.

Pipet veya boş bir damla kutusu yardımı ile saç diplerinize derinlemesine nüfuz ederek yedirin ve saçlarınıza masaj uygulayarak streç yardımı ile saçlarınızı kaplayın ve 40 dakika kadar bekletin

Dip Not: Saç dökülmesi için hazırlamış olduğunuz bu karışımı minimum 3 ay boyunca sürekli saçlarınıza uygulamanız gerekiyor. Tamamen bitkisel yani doğal karışım olan bu şampuanı korkmadan çekinmeden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Saçlarınıza hiçbir zarar vermeden aksine oldukça faydalı olan bu şampuanı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz