Saç Yüzüğü Trendi

Saç Yüzüğü Trendi

İddialı olmayı ve adından bahsettirmeyi sevenlerin oldukça seveceği saç yüzükleri geçtiğimiz senelerde hayatımıza girdi ve hala popülerliğini korumaya devam ediyor. Türkiye’ye biraz geç gelse de blogger ve vloggerların öncülüğünde hızlıca yayıldı bu trend.

Bir diğer adı saç piercingi olan bu saç yüzüklerinin henüz gümüş ve altın renkleri bulunmakta. Birçok mağazada satışı olan saç yüzüklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ancak bulunduğunuz şehirde yoksa, bulamıyorsanız sakın üzülmeyin elbette bir çaresi var. Evdeki yüzüklerinizi ve küpelerinizi örgülerinizin arasına rahatlıkla sıkıştırabilirsiniz. Hatta paslanmış, rengi gitmiş yüzük ve küpelerinizi oje yardımıyla ya da sprey boyayla boyayabilir bir dönüşüm projesi uygulayarak hem elinizdekini değerlendirmiş olursunuz hem gereksiz harcamadan kaçınırsınız hem de kolayca güzel bir görünüme ulaşabilirsiniz. Rengarenk saç piercingleriyle sıradan bir günü ve kombini eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda yaratıcı görünürsünüz. Zaten son zamanlarda ‘kendin yap’ projeleri oldukça revaçta.

sac-yuzugu sac-yuzugu-2 sac-yuzugu-3

Yaz aylarında deniz kenarında fazla aksesuar kullanamıyoruz ancak bu aksesuar açığını saçlarımıza taktığımız saç piercingleriyle giderebiliriz. Saçlarınız örgüyle hem dikkat çeken hem de derli toplu bir görünüme ulaşacak. Aynı zamanda festival festival gezenlerin tarzına tarz katacak bir aksesuar olacağına ne şüphe.

Malum kış aylarında da genelde koyu renk giyiniyoruz. Saç piercigleri yine burada kurtarıcımız olabilir. Yani değişik olmayı sevenler için bu saç piercinlerinin mevsimi, zamanı yoktur. Bana olmaz demeyin, mutlaka deneyin!


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz