Salon Dekorasyonunda Bahar Esintisi

Salon Dekorasyonunda Bahar Esintisi

Yaza ilk adımlarımızı attığımız şu günlerde evinizin salonunda birkaç değişiklikle ilkbahar havası estirmek ister misiniz?

Yaz günlerinin sıcaklığını, enerjisini ve iç açıcılığını salonlarınızda yapacağınız birkaç aksesuar değişikliği ile yapmanız mümkün.

İlk Aşama Renk Değişiklikleri

Salonunuza eşya ve aksesuar seçerken yazın insan ruhuna serinlik veren, insanın içini ısıtan mavi, yeşil, sarı ve tonlarını kullanarak salonun dekorasyonunu yaza uyumlu hale getirebilirsiniz.

Cam Önlerini Çiçeklerle Hareketlendirin

Evlerinize bahar tazeliği getirmek için oturma odası veya salonunuzun cam kenarını rengarenk çiçek saksıları ile doldurabilirsiniz. Saksı renklerini de yaz renklerinden oluşturarak içindeki çiçeklere daha cazibeli bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Duvar Rengini Unutmayın

Duvarlardaki boya renginin her zaman ferahlık veren açık renklerden olmasına özen gösterin. Bunun dışında minik çiçekli duvar kağıtları da içinde huzurla yaşayabileceğiniz, tatlı sohbetli misafirler ağırlayabileceğiniz salonlara kavuşmanız sağlayacaktır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz