Samsung Galaxy S6 Akıllı Cep Telefonu

Samsung Galaxy S6 Akıllı Cep Telefonu

Samsung kaliteden ödün vermeyen yapısı ile kendini her daim yenileyen ve teknolojinin hızlı gelişimine uyum sağlayan öncü markalardan birisi olma özelliğine sahiptir. Samsung Galaxy S6 modelli ile de kullanıcılarını mutlu eden marka ayrıca uygun fiyat seçeneği ile de oldukça dikkat çekti.

Samsung Galaxy S6 akıllı cep telefonu 5,1 inç ekran boyutuna sahip olup oldukça kolay oyun ve internete gezinme deneyiminiz sizlere sunuyor. Dört çekirdekli olan telefon ayrıca Android işletim sistemine de sahiptir.4,5 G ile uyumlu olan akıllı telefon 32 GB dahili bellek ile sizler ile buluşuyor. 16 MP arka kamerası bulunan S6 modellin selfie deneyiminiz içinde 5 MP ön kamerası bulunuyor.

En Uygun Fiyat Garantisi

Bilio Samsung Galaxy S6 akıllı telefonunu en uygun fiyat garantisi ile satın alabilmeniz için sizlere özel araştırma sayfası hazırladı. Tek sayfada tüm mağazalardaki fiyatları görebileceğiniz adreste fiyat kıyaslamasını yaparak en uygun olan fiyat seçeneği ile ürüne sahip olmanız mümkün. Siteye ulaşmak için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s6-32gb-p205358419/ adresini tıklamanız yeterli.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz