Sarı Ve Grinin Muhteşem Uyumu

Sarı Ve Grinin Muhteşem Uyumu

Sarı hüznün rengi deseler de,  kimi zaman bana oldukça enerji veren bir renktir. Tam tersine güneşi ve baharı hatırlatır zaman zaman. Griyle bir araya geldiğindeyse gri sarıdan bir şeyler çalar adeta ama aynın zamanda da onun ışıltısından bir şeyler çalarken, dengeliyor da gibidir. Sarının parlaklığı, grinin sakinliği ve yok edişi içinde dinginleşir adeta. Sizlerde evleriniz giriş bölümlerinde, oturma odalarınızda, banyo, mutfak veya salonlarınızda bu ikili rengin kombinasyonundan faydalanabilir, değişik ambiyanslar yaratabilirsiniz. Ayrıca yatak odasında da kullanabileceğiniz bu renkler sayesinde dinlendirici ve uzun soluklu uykular çekmeniz de mümkün olacaktır.

Sarı ve grinin bir garantili yanı da, yanlarında istediğiniz kadar ara renk ve aksesuar kullanabilme avantajınız olabilmesidir. Duvarlara istediğiniz her renkten, istediğiniz kadar obje, ayna, fotoğraf asabilirsiniz ki sarı ve gri hiç birine hayır demeyecektir.

Antrenizi sarı ve gri kombinasyonlarında hazırladığınızda, konuklarınızı sakin ve huzurlu bir ev ortamıyla karşılamanız mümkün olacaktır. Sarı perdeler, sarı halılar, sarıya kaplanmış portmanto pufları, gri yer karoları ve gri duvar tonlamalarıyla desteklendiğinde harikalar yaratacaktır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz