Selülitler için Evde Krem Yapımı

Selülitler için Evde Krem Yapımı

Her kadının korkulu rüyası olan selülitlere evde hazırlayacak olduğunuz doğal maskeler sayesinde son verebilirsiniz. Bu sayede yaklaşan yaz aylarında daha rahat bir şekilde kumsallarda dolaşacaksınız.

Selülit giderici doğal krem için malzemelerimiz:

Türk kahvesi
2 yemek kaşığı limon suyu
1 yemek kaşığı greyfurt yağı
1 yemek kaşığı biberiye yağı
2 yemek kaşığı portakal yağı

Bu malzemelerin hepsini karıştırarak, Türk kahvesinin yardımıyla kremsi bir kıvam elde ediniz. Hazırlanmış olan bu karışımı selülitli bölgenize ince bir tabaka halinde sürerek,  üzerini streç filimle birlikte sarınız. Selülit kremini cildinizde 2-3 saat beklettikten sonra duş alınız. Karışım sayesinde bacaklarınızdaki kan dolaşımı hızlanacak ve kremi düzenli uyguladığınızda  selülitlerde gözle görülür bir azalma olacaktır.

Haftada en az bir kere bu işlemi uygulayınız. On beş gün içerinde selülitlerinizin tamamen ortadan kaybolduğunu ya da gözle görülür bir azalma olduğunu fark edeceksiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz