Serdar Uzuntaş 2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Serdar Uzuntaş 2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Serdar Uzuntaş 2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

New Country Life’ adını verdiği koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Presented By American Express kapsamında muhteşem bir defileyle modaseverlere tanıtan Serdar Uzuntaş, modern zamanların centilmen erkeğini tema alıyor. Tasarımcının koleksiyonda yer verdiği parçaları incelediğimizde ceket ve slim fit pantolonları geometrik desen ve şal yaka kombinasyonunda tasarlanmış gömlekler eşlik ediyor.

Tüm koleksiyonun tasarımlarını kendisi yapan Serdar Uzuntaş, yün kumaşları canlı renklerle buluşturup koleksiyonda sıklıkla kullanmış. Bu renklerden en çok öne çıkanları ise mor, mürdüm, hardal, indigo, yeşil ve tabako. Aksesuar olarak ise yeleklere eklenen saat zincirleri tam modern bir erkek yaratmayı profesyonelce başarıyor. Erkek modasının olmazsa olmazlarından olan denim pantolonlara da koleksiyonunda yer veren Uzuntaş, denime de kendine has özellikleri yansıtmayı ihmal etmemiş. Özel dikişlerle verdiği farklı bir denim havasını modaseverlere tam anlamıyla sunmuş.

Yaklaşık 90 parçalık koleksiyonun en dikkat çekici kısmı ise çok farklı dokunuşlara sahip kumaşların koleksiyonda başarıyla harmanlanmış olması ve dev manken kadrosu ile parçaların modaseverlere kaliteli bir şekilde sunulmasıdır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz