Sıcak Yaz Günlerinde Poplin Gömlek Ferahlığı

Sıcak Yaz Günlerinde Poplin Gömlek Ferahlığı

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte, bunaltıcı sıcaklar da başlar. Modayı yakından takip eden kadınlar, yazın hem şık olmak isterler hem de rahat kıyafetleri tercih ederler. Pantolon ve eteklerle oldukça güzel kombinlenen poplin gömlek, yaz aylarının da kurtarıcısıdır.

Poplin kumaşı, pamuklu yapısından dolayı terletmeyen ve vücudun hava almasını sağlayan bir kumaştır. Özellikle de gömlek kumaşlarında kullanılır. Terlemeye neden olmadığından dolayı, koku da yapmaz. Poplin gömlekler, incecik ve hafif olmalarından dolayı yazın sıcağında insana serinlik verir. Bunun yanı sıra, oldukça fazla model seçeneği vardır. Desenli poplin gömlekler, piti kareli poplin gömlekler, çiçekli, puanlı, düz renkli, ekoseli, kolsuz, ve yarım kollu poplin gömlekler gibi birçok modelde gömlek bulunabilir.

Çalışan bayanlar, çok fazla gömlek giyerler. İş yerinin ciddiyetine uyum sağlamak ve şık olmak için gömlek kombinlerine önem verirler. Poplin gömleklerle oluşturulan kombinler, iş kadınları içinde oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Poplin gömlek modelleri, oldukça şık ve zarif desenlerden ve renklerden oluşur. Bu sezonun trend renkleri arasında, beyaz, pembe, sarı, mavi ve yeşil gelmektedir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz