Sıcak Yaz Günlerinde Poplin Gömlek Ferahlığı

Sıcak Yaz Günlerinde Poplin Gömlek Ferahlığı

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte, bunaltıcı sıcaklar da başlar. Modayı yakından takip eden kadınlar, yazın hem şık olmak isterler hem de rahat kıyafetleri tercih ederler. Pantolon ve eteklerle oldukça güzel kombinlenen poplin gömlek, yaz aylarının da kurtarıcısıdır.

Poplin kumaşı, pamuklu yapısından dolayı terletmeyen ve vücudun hava almasını sağlayan bir kumaştır. Özellikle de gömlek kumaşlarında kullanılır. Terlemeye neden olmadığından dolayı, koku da yapmaz. Poplin gömlekler, incecik ve hafif olmalarından dolayı yazın sıcağında insana serinlik verir. Bunun yanı sıra, oldukça fazla model seçeneği vardır. Desenli poplin gömlekler, piti kareli poplin gömlekler, çiçekli, puanlı, düz renkli, ekoseli, kolsuz, ve yarım kollu poplin gömlekler gibi birçok modelde gömlek bulunabilir.

Çalışan bayanlar, çok fazla gömlek giyerler. İş yerinin ciddiyetine uyum sağlamak ve şık olmak için gömlek kombinlerine önem verirler. Poplin gömleklerle oluşturulan kombinler, iş kadınları içinde oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Poplin gömlek modelleri, oldukça şık ve zarif desenlerden ve renklerden oluşur. Bu sezonun trend renkleri arasında, beyaz, pembe, sarı, mavi ve yeşil gelmektedir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz