Sık Yapılan Stil Hataları

Sık Yapılan Stil Hataları

Sık Yapılan Stil Hataları

Sık yapılan stil hataları yüzünden doğru giyinmek her zaman mümkün olmamaktadır. Hal böyle olunca da bayanlar yakalamayı umdukları şıklıktan oldukça uzaklaşabilmektedir. Peki, sık yapılan stil hataları nelerdir?

Öncelikle dışarı çıkarken çok şık kıyafetler tercih etmiyorsanız dahi, fazla rahat giysileri de tercih etmeyin. Mutlaka dışarı çıkarken giyeceklerinize özen gösterin. Ev hali ile dışarıda giydiğiniz kıyafetler arasında bir fark mutlaka olmalı. Diğer yandan, çok farklı desenleri ve uyumsuz renkleri bir arada kullanmak da sizi şıklıktan uzaklaştıran unsurlar arasındadır. Örneğin çok renkli ya da desenli bir tişört seçtiyseniz altına giyeceğiniz pantolon mutlaka daha sade olmalıdır. Sade, göz yormayan ve şık bir görüntünün anahtarı doğru aksesuar seçiminden geçmektedir. Bu nedenle asla çok fazla aksesuar kullanıp hediye paketi görünümüne sebebiyet vermeyin. En sık yapılan stil hatalarından bir tanesi de giymeyi tercih ettiğiniz taytları pantolon gibi kullanmaktır. Eğer tayt giymeyi tercih ediyorsanız üzerine giyeceğiniz kıyafet mutlaka kalçaları kapatacak tarzda olmalıdır. Sözünü ettiğimiz stil önerilerine dikkat etmek o kadar zor olmamakla birlikte bu hataları yapmamak çoğu kez hayat kurtarmaktadır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz