Sivilceden Kurtulmak İçin Arı Sütü

Ergenlik döneminde daha sık görülen sivilce problemleri ilerleyen yaşlarda da bay ve bayan herkeste görülebilmektedir.

Sivilceden Kurtulmak İçin Arı Sütü

Ergenlik döneminde daha sık görülen sivilce problemleri ilerleyen yaşlarda da bay ve bayan herkeste görülebilmektedir. Bu yüzden sivilce oluşumu sadece ergenliğe bağlanılmamakta farklı sorunlar nedeni ile de oluşabilmektedir. Sivilceler ile baş edebilmek için ise arı sütü kullanabilirsiniz. Sivilce oluşumunun nedenlerinden biri cildin fazla yağ üretimi gerçekleştirmesinden kaynaklanmaktadır. Fazla yağ üretimi cildin gerekli bakımını sağlayamamasından oluşabildiği gibi çevresel faktörler ile sağlık sorunlarından da oluşabilmektedir. Özellikle fazla yağ üretimi gerçekleşen ciltlerde mutlaka nem oranının düzene sokulması gerekmektedir. Aksi durumda ciltte sadece sivilce sorunları değil aynı zamanda akne sorunları da baş göstermeye başlayacak ve bunun sonucunda da artık aynalara küs duruma gelmeye başlayacaksınız. Bu yüzden arı sütü tüketimi gerçekleştirerek cilt bakımınızı sağlayabilirsiniz. Arı sütü kremi ile ilgili detaylı bilgi verecek sitelerden biride “http://orjinalarisutukremi.com” adlı sitedir.*Cilt üzerinde gözenekler bulunmaktadır ve bu gözenekler ölü deriden ve ya fazla yağ salımından dolayı tıkandığı anda sivilce oluşumu ve akne oluşumu başlayacaktır.

Ve bu durumda da cilt bakımınızı gerçekleştirmeden kesinlikle bu gözeneklerin tıkanıklığını önleyemezsiniz. Bu yüzden arı sütü televizyon reklamı aracılığı ile de görebileceğiniz arı sütünden satın alarak siz de bu cilt bakımını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cildin nem oranını düzene sokması ile birlikte aynı zamanda hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede yağ salımı düzene girecek ve hücre yenileyici özelliği sayesinde de ölü deri ciltten atılacağı için gözeneklerin tıkanma sorunu ortadan kalkacaktır. Siz de sivilce ve akne sorunları ile uğraşıyorsanız mutlaka arı sütü kullanmalısınız ve cilt bakımınızı sağlıklı bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Cilt bakımını ihmal ettiğiniz takdirde ilerleyen yaşlarda sadece sivilce ve akne ile kalmayacak aynı zamanda farklı sorunlar ile de karşı karşıya kalabileceksiniz. Ki bunlardan en kötüsü de cilt lekeleridir. Ve bunun için en iyi kozmetik ürünü olabilecek arı sütü ile cildinizi koruma altına almalısınız.


YORUMLARBir Cevap Yazın

2016’da Farklı Çizgi: Anvelop Etekler

2016’da Farklı Çizgi: Anvelop Etekler

Anvelop detaylar, ünlü tasarımcı Diane Von Furstenberg’in tasarımlarıyla birlikte moda dünyasına giriş yapmıştı. › Yazının Devamı ..

Trompet Etek Modelleri

Trompet Etek Modelleri

Bele ve kalçaya tam biçimde oturan ve aşağıya inildikçe de bollaşan Trompet etekleri, Peplum modelinin eteklere uyarlanmış › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz