Son Trend Pinafore Elbise Kombinleri

Son Trend Pinafore Elbise Kombinleri

Biliyorsunuz bu sezon pinafore elbiseler çok revaçta. En büyük detayı kolsuz ve büyük sırt ve kol oyuntusu olması, hatta bahçıvan pantolonların, bahçıvan etek versiyonu da diyebiliriz.

Pinafore elbise genelde içine bir şey giyilerek kullanılıyor, yani kat kat giyinme ile şıklık sağlanıyor, sizde kolsuz elbiselerinizin içine sporcu sütyeni, t-shit veya gömlek giyerek kendi pinafore tarzınızı yaratabilirsiniz.

Pino elbisenizi, şu sıralar trend olan bol fırfırlı bluzlar ile kullanarak yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Pinafore elbiseler o kadar çok beğenildi ki, 2015 -2016 sonbahar ve kış döneminde de en beğenilen elbise olma yarışında önde. Şimdiden sezon indirimleri ile stoklamak gerekiyor.

Kış gardrobunuzda da pinafore elbiseler baş köşede bulunacak, boğazlı bluzlar, volümlü gömlekler, kazaklar, trikolarla ve altında uzun botlarla giyilmeye devam edilecek gibi görünüyor.

 

pinafore-elbise


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz