Son Trend Pinafore Elbise Kombinleri

Son Trend Pinafore Elbise Kombinleri

Biliyorsunuz bu sezon pinafore elbiseler çok revaçta. En büyük detayı kolsuz ve büyük sırt ve kol oyuntusu olması, hatta bahçıvan pantolonların, bahçıvan etek versiyonu da diyebiliriz.

Pinafore elbise genelde içine bir şey giyilerek kullanılıyor, yani kat kat giyinme ile şıklık sağlanıyor, sizde kolsuz elbiselerinizin içine sporcu sütyeni, t-shit veya gömlek giyerek kendi pinafore tarzınızı yaratabilirsiniz.

Pino elbisenizi, şu sıralar trend olan bol fırfırlı bluzlar ile kullanarak yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Pinafore elbiseler o kadar çok beğenildi ki, 2015 -2016 sonbahar ve kış döneminde de en beğenilen elbise olma yarışında önde. Şimdiden sezon indirimleri ile stoklamak gerekiyor.

Kış gardrobunuzda da pinafore elbiseler baş köşede bulunacak, boğazlı bluzlar, volümlü gömlekler, kazaklar, trikolarla ve altında uzun botlarla giyilmeye devam edilecek gibi görünüyor.

 

pinafore-elbise


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz