Tatlı Badem Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Tatlı Badem Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Kaş, saç ve kirpiklerin bakımı adına oldukça ideal olan tatlı badem yağı saymakla bitmeyecek kadar çok faydaya ev sahipliği yapmaktadır. Bununla birlikte tatlı badem yağı cildin ihtiyaç duyduğu E vitaminin karşılamaktadır.

Tatlı Badem Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Boyalı ve yıpranmış saçların onarılması adına oldukça ideal olan tatlı badem yağı aynı zaman da saç köklerinin güçlenmesine kaynaklık etmektedir. Saç kırıklarının yok olması adına oldukça ideal olan tatlı badem yağını maske olarak düzenli bir şekilde kullanıma alabilirsiniz. Saçlarınızın daha dolgun ve canlı görünüme sahip olmasını destekleyecek nitelikte ki badem yağı dış faktörler sebebi ile ön plana çıkan yıpranmaların da önüne geçmektedir.

Saçlar İçin Özel Badem Yağı Maske Tarifi

  • * 1 yemek kaşığı lavanta yağı
  • * 2 yemek kaşığı badem yağı
  • * Bir adet yumurta akı

 

Saçlar için uygulamaya alacağınız özel badem yağı maskesi en özel püf noktaları ile sizlerle. Maske yapımı için bir yemek kalığı lavanta yağını 2 yemek kaşığı badem yağı ile harmanlayalım. Hazırladığımız yağ karışımının içerisine 1 adet yumurta akı ilave edelim. Maskemizi saç diplerine sürelim ve 20-30 dakika boyunca bekleyelim. Canlı saç tipine sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olacak bu maske tarifi aynı zaman da saç kırıklarının da geri plana alınmasını destekleyecektir. En özel maske tarifleri ile kusursuz saçlara sahip olmanın zamanı.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz