Tatlı Badem Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Tatlı Badem Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Kaş, saç ve kirpiklerin bakımı adına oldukça ideal olan tatlı badem yağı saymakla bitmeyecek kadar çok faydaya ev sahipliği yapmaktadır. Bununla birlikte tatlı badem yağı cildin ihtiyaç duyduğu E vitaminin karşılamaktadır.

Tatlı Badem Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Boyalı ve yıpranmış saçların onarılması adına oldukça ideal olan tatlı badem yağı aynı zaman da saç köklerinin güçlenmesine kaynaklık etmektedir. Saç kırıklarının yok olması adına oldukça ideal olan tatlı badem yağını maske olarak düzenli bir şekilde kullanıma alabilirsiniz. Saçlarınızın daha dolgun ve canlı görünüme sahip olmasını destekleyecek nitelikte ki badem yağı dış faktörler sebebi ile ön plana çıkan yıpranmaların da önüne geçmektedir.

Saçlar İçin Özel Badem Yağı Maske Tarifi

  • * 1 yemek kaşığı lavanta yağı
  • * 2 yemek kaşığı badem yağı
  • * Bir adet yumurta akı

 

Saçlar için uygulamaya alacağınız özel badem yağı maskesi en özel püf noktaları ile sizlerle. Maske yapımı için bir yemek kalığı lavanta yağını 2 yemek kaşığı badem yağı ile harmanlayalım. Hazırladığımız yağ karışımının içerisine 1 adet yumurta akı ilave edelim. Maskemizi saç diplerine sürelim ve 20-30 dakika boyunca bekleyelim. Canlı saç tipine sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olacak bu maske tarifi aynı zaman da saç kırıklarının da geri plana alınmasını destekleyecektir. En özel maske tarifleri ile kusursuz saçlara sahip olmanın zamanı.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz