Teknokrasi

Teknolojinin hayatımıza iyice girmesi, iyice dâhil olması ile birlikte hayatımızın içine giren, sık sık duyup karşılaştığımız kavramlardan bir tanesi de msn. Ya da diğer adı ile Hotmail.

Öyle ki bu kavramlar günlük hayatımızın her alanında var olan, olmazsa olmaz programlardan yapılardan bir tanesi. Site: http://teknokrasi.net/k/is-ilanlari/

Şöyle ki bir alışverişe gittiğinizi düşünün artık alışveriş yaptığınız yerlerde dahi, hesap oluşturmak için önce Hotmail ‘ inizi ya da diğer adı ile msn ‘ inizi soruyorlar.

Ya da başka bir örnek verecek olur isek, günlük hayatımızda sık sık gittiğimiz hayatımızın en büyük en önemli işlerimizi hallettiğimiz yapılardan bir tanesi olan bankalarda dahi, hesap oluştururken, kredi kartı alır iken hatta ve hatta bazı işlemlerde dahi Hotmail şart.

Eğer sizin hala bir msn ‘ ininiz, ya da diğer bir adı ile bir Hotmail hesabınız yok ise hemen siz de Hotmail e kaydolun ve hayatın, teknolojinin hızına katılarak siz de işlerinizi kolaylık ile halledin ve teknolojinin getirdiği bu güzelliklerden oturduğunuz yerden tek tık ile yararlanın. Site: http://teknokrasi.net/msn-kaydol-hotmail-ac/

Eski zamanları bir düşünelim bir mektup yazacaksınız da, göndereceksiniz de o mektup gidecek de cevap gelecek de oooo.

İşte en basitinden bu işleri tek tık ile yapabilen muhteşem bir program Hotmail. Hayatın kolaylıklarını yaşamak için siz de kendinize bir msn seçin.

Kaynak: http://teknokrasi.net/hotmail-kaydol-hotmail-acma/


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz