Teknokrasi

Teknolojinin hayatımıza iyice girmesi, iyice dâhil olması ile birlikte hayatımızın içine giren, sık sık duyup karşılaştığımız kavramlardan bir tanesi de msn. Ya da diğer adı ile Hotmail.

Öyle ki bu kavramlar günlük hayatımızın her alanında var olan, olmazsa olmaz programlardan yapılardan bir tanesi. Site: http://teknokrasi.net/k/is-ilanlari/

Şöyle ki bir alışverişe gittiğinizi düşünün artık alışveriş yaptığınız yerlerde dahi, hesap oluşturmak için önce Hotmail ‘ inizi ya da diğer adı ile msn ‘ inizi soruyorlar.

Ya da başka bir örnek verecek olur isek, günlük hayatımızda sık sık gittiğimiz hayatımızın en büyük en önemli işlerimizi hallettiğimiz yapılardan bir tanesi olan bankalarda dahi, hesap oluştururken, kredi kartı alır iken hatta ve hatta bazı işlemlerde dahi Hotmail şart.

Eğer sizin hala bir msn ‘ ininiz, ya da diğer bir adı ile bir Hotmail hesabınız yok ise hemen siz de Hotmail e kaydolun ve hayatın, teknolojinin hızına katılarak siz de işlerinizi kolaylık ile halledin ve teknolojinin getirdiği bu güzelliklerden oturduğunuz yerden tek tık ile yararlanın. Site: http://teknokrasi.net/msn-kaydol-hotmail-ac/

Eski zamanları bir düşünelim bir mektup yazacaksınız da, göndereceksiniz de o mektup gidecek de cevap gelecek de oooo.

İşte en basitinden bu işleri tek tık ile yapabilen muhteşem bir program Hotmail. Hayatın kolaylıklarını yaşamak için siz de kendinize bir msn seçin.

Kaynak: http://teknokrasi.net/hotmail-kaydol-hotmail-acma/


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz