Tene Parlaklık Veren Maske Tarifi

Tene Parlaklık Veren Maske Tarifi

Yaz aylarında teninizin solgun olduğunu düşünüyorsanız aşağıda vereceğimiz tarifi uygulayarak vücudunuzu toksinlerden arındırabilir ve hücrelerinizin yenilenmesini sağlayarak parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Güzelliğiniz için tepe parlaklık veren maske tarifini evinizde kolaylıkla uygulayarak dokularınızın canlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Tene parlaklık veren bu maske tarifini saçlarınız için de kullanarak saçlarınıza da parlaklık ve canlılık sağlayabilirsiniz. Saçlarınızda oluşan kepeklenmenin de doğal tedavisini yapabileceğiniz maske ile hem sağlıklı saçlara kavuşabilir hem parlak saçlara ve cilde kavuşabilirsiniz.

Tene Parlaklık Veren Maske Tarifi

Malzemeler
* 1 su bardağı ıspanak suyu
* 1yumurta sarısı
* 1 kahve fincanı kavun suyu
* 1 çorba kaşığı bal
* 1 avuç kadar yulaf unu
* Yeteri kadar gül suyu

Maskenin Hazırlanması ve Uygulanması

Gül suyu hariç diğer tüm malzemeleri bir kap içerisinde macun kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Yaklaşık bir saat kadar buzdolabında bekleterek katılaştıracağınız macuna daha sonra çıkararak yeteri kadar gül suyunu ekleyerek yeniden karıştırın. Tüm malzemeler kremsi kıvam alana kadar ekleyeceğiniz gül suyunun ardından başta yüzünüz için kullanabileceğiniz maskeyi tüm vücudunuz için uygulayabilirsiniz. Vücudunuza  maskeyi uygularken 15-20 dakika kadar maskeyi bekleterek cildinizden maskeyi arındırabilirsiniz.

Saçlarınızın ışıltılı görünümü için tercih edeceğiniz bu maskeyi saçlarınıza uygularken saç derisinden itibaren kökten uca saçlarınıza masaj yaparak yedirin. 15-20 dakika kadar saçlarınıza bone veya benzeri bir şeyler takarak maskenin etkileşimi açısından bekletin ve saçlarınızı maskeden arındır.

Tene parlaklık veren maske ile hem saçlarınızın canlı ve parlak görünüme kavuşmasını sağlayabilir hem de güzelliğiniz için tüm vücudunuzu yenileyebilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz