Tene Parlaklık Veren Maske Tarifi

Tene Parlaklık Veren Maske Tarifi

Yaz aylarında teninizin solgun olduğunu düşünüyorsanız aşağıda vereceğimiz tarifi uygulayarak vücudunuzu toksinlerden arındırabilir ve hücrelerinizin yenilenmesini sağlayarak parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Güzelliğiniz için tepe parlaklık veren maske tarifini evinizde kolaylıkla uygulayarak dokularınızın canlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Tene parlaklık veren bu maske tarifini saçlarınız için de kullanarak saçlarınıza da parlaklık ve canlılık sağlayabilirsiniz. Saçlarınızda oluşan kepeklenmenin de doğal tedavisini yapabileceğiniz maske ile hem sağlıklı saçlara kavuşabilir hem parlak saçlara ve cilde kavuşabilirsiniz.

Tene Parlaklık Veren Maske Tarifi

Malzemeler
* 1 su bardağı ıspanak suyu
* 1yumurta sarısı
* 1 kahve fincanı kavun suyu
* 1 çorba kaşığı bal
* 1 avuç kadar yulaf unu
* Yeteri kadar gül suyu

Maskenin Hazırlanması ve Uygulanması

Gül suyu hariç diğer tüm malzemeleri bir kap içerisinde macun kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Yaklaşık bir saat kadar buzdolabında bekleterek katılaştıracağınız macuna daha sonra çıkararak yeteri kadar gül suyunu ekleyerek yeniden karıştırın. Tüm malzemeler kremsi kıvam alana kadar ekleyeceğiniz gül suyunun ardından başta yüzünüz için kullanabileceğiniz maskeyi tüm vücudunuz için uygulayabilirsiniz. Vücudunuza  maskeyi uygularken 15-20 dakika kadar maskeyi bekleterek cildinizden maskeyi arındırabilirsiniz.

Saçlarınızın ışıltılı görünümü için tercih edeceğiniz bu maskeyi saçlarınıza uygularken saç derisinden itibaren kökten uca saçlarınıza masaj yaparak yedirin. 15-20 dakika kadar saçlarınıza bone veya benzeri bir şeyler takarak maskenin etkileşimi açısından bekletin ve saçlarınızı maskeden arındır.

Tene parlaklık veren maske ile hem saçlarınızın canlı ve parlak görünüme kavuşmasını sağlayabilir hem de güzelliğiniz için tüm vücudunuzu yenileyebilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz