Uzun Ve Kıvrık Kirpikler İçin Tüyolar

Uzun Ve Kıvrık Kirpikler İçin Tüyolar

Bakışlarımızı ve güzelliğimizi ortaya çıkaran kıvrık ve uzun kirpikler her kadının hayalidir. Doğal olarak uzun ve kıvrık kirpiklere sahipseniz etkileyici bakışlara sahip olmak için fazlada bir şeye ihtiyacınız yok demektir.  Peki ya kısa ve düz kirpiklere sahipsek ne yapmak gerekir? Şimdi bunu inceleyelim.

Öncelikle her bayanın bir kirpik kıvırıcısı olmalıdır. Birkaç saniye göze uygulanarak kirpikler kolay bir şekilde kıvrılır ve şekil alır. Anında gözlerinizin irileştiğini ve bakışlarınızın netleştiğini göreceksiniz. Bu işlemin kalıcı olması için kirpik kıvırıcıya hafif bir ısı uygulayarak fön etkisi oluşturabilirsiniz.

Günlük rutininize kirpiklere doğal yağlar ile bakım yapmayı ekleyebilirsiniz. Bu kirpiklerin uzamasına ve gürleşmesine faydalı olacaktır. Badem yağı, zeytinyağı ve hint yağı bu konuda işinize yarayacaktır.

Maskara uygularken kirpiklerde topaklanma oluşmasına karşı dikkat etmek gerekir bunun için fazla olan malzemeyi temizlemek faydalı olacaktır.

Topaklanmayı önlemek ve uzun kirpiklere sahip olmak için maskara zig-zag hareketleri ile uygulanmalıdır.

Her şeyden önemlisi sağlıktır ve kalitesiz maskaralar kullanarak kirpiklere zarar verilmemelidir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz