Volanlı Bikini Modelleriyle Sempatik Bir Tarz

Volanlı Bikini Modelleriyle Sempatik Bir Tarz

Volanlar bildiğiniz gibi bu sene her yerde. Bluzlerin kollarında, elbiselerin, kayık yakalı kıyafetlerin üzerlerinde ve hatta eteklerin gelinliklerin alt bölümlerinde. Peki bikini ve mayolar hiç bu trendden geri kalır mı ? Eh tabii ki de hayır. Kısacası 2016 senesinin en büyük yaz trendlerinden “volan” elbette ki mayo ve bikiniler üzerindeki hakimiyetini de sürdürmekte.

Volanlı bikinilerse hem çok şık, hem romantik hem de sempatik modellerden oluşmakta. Şayet bikini ve mayo konusunda da hareketliliği sevenlerdenseniz hiç durmayın ve koşa koşa en güzel renklerden oluşan bu bikinilerden 1 – 2 tane alın deriz. Volanlı bikini ya da mayo modelleri sizlere belki en seksi mayo trendini getirmeyecek ama kesinlikle çok çekici ve eğlenceli deniz giysisi trenlerini getirecektir. Ayrıca volanlı bikinilerin bu yılki renk ve desenleri bir harika.

Panten trend renklerinden elektrik maviler, turkuaz mavileri, rose pembeleri renk konusunda başı çekenlerden. Desenlere baktığımızdaysa çiçekli volan bikiniler, çizgili volanlılar, şal desenli volanlı mayolar, nostaljik dokulardaki puantiyeli volan mayoların hepsi de birbirinden güzel. Hatta volanlı bikini giyerek göğüslerinizi daha büyük gösterebilmeniz bile mümkün olacak.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz