Vusla Saç Bakım Seti Nedir

Bilindiği üzere piyasada saç bakımı için çok fazla seçenek bulunmaktadır. Ancak bu seçenekler genel olarak gruplandırılmıştır.

Vusla Saç Bakım Seti Nedir

Bilindiği üzere piyasada saç bakımı için çok fazla seçenek bulunmaktadır. Ancak bu seçenekler genel olarak gruplandırılmıştır. Yani saç dökülmeleri için ayrı ürün satılırken saç kepeklenmesi için ayrı ürünler bulunmaktadır. Fakat son zamanlarda piyasada adından sıkça bahsedilen *kara sarımsak sayesinde artık çeşit çeşit saç bakım ürünün ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü bu ürün saçın tüm sorunları için oluşturulmuş ve içerisinde tüm bu sorunlarınızı giderecek karışımlar bulunmaktadır ki en önemlisi içerisinde yer alan kara sarımsaktır. Sarımsağın saç üzerindeki etkisi bilinmekte ve bu etki ile birlikte saçın ihtiyacı olan vitamin ve mineraller de eklendiği zaman süper güçlü saçlara sahip olmanın adı vusla*diye anılabilmektedir. Zaten sarımsağın kendi içerisinde E vitamini olsun sülfür olsun saçın ihtiyacı olan etken maddeler bulunmaktadır ve buna ayrıca katkı yapılarak oluşturulmuş şampuan ve serumdan oluşan paket ile saçlarınızın eskisinden çok daha iyi bir hal alacaktır. Hem şampuan hem de serumdan oluşması nedeni ile kullanımında karışıklıklar yapılabilmekte ve ya uygulama zor gelerek düzensiz kullananlar bulunmaktadır.

Fakat ne kadar düzensiz bir uygulama yaparsanız doğru sonucu alabilmeniz bir o kadar zor olacaktır. Bu yüzden vusla kara sarımsak kullanımı yaparken ne olursa olsun kullanım talimatı dışına çıkmamanız gerekmektedir. Eksiği işe yaramayacağı gibi fazlası da işe yaramayacaktır ve üstelik fazlası yan etkiler yaşamanıza da neden olacaktır. Serumu haftada sadece 3 kere kullanılması gerekmektedir. Bunun üstüne çıktığınız zaman ise saç diplerinizde kızarıklıklar oluşabilmektedir. Bu yüzden üst üste 3 gün değil aralıklar halinde haftada 3 kere kullanılması önerilmekte ve saçta en fazla 2 saat bekletildikten sonra şampuan ile iyice yıkanması önerilmektedir. Serumu uygulamadan önce saçlarınızı ıslatmanız serumun saç diplerine daha rahat bir şekilde ulaşmasını sağlar ve bu sayede daha çok etki görürsünüz. Şampuanı ise her gün kullanmanız gerekmektedir. Vusla kara sarımsak ile ilgili detaylı bilgi http://vusla-karasarimsak.com adresine giderek ulaşmanız mümkün olacaktır.*Şampuan ve serum kullanımının bir miktarı yoktur. Buna göz kararı olarak sizin karar vermeniz gerekmektedir. Yeteri miktarda yani saç diplerinizin yiyebileceği kadar sürmeniz gerekmektedir. Bu aşamada da fazla uygulama yapmak gene bir işe yaramayacağı gibi uzun ömürlü kullanabilmek adına az kullanmanız da doğru etkiyi almanızı engelleyecektir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz