Yağlardan Kurtulmanın En Lezzetli Yolu

Yağlardan Kurtulmanın En Lezzetli Yolu

Her bayan fazla kilolarından kurtulmak ister. Diyetler, egzersizler derken çile haline gelen kilolarınızdan lezzetli bir şekilde kurtulmaya ne dersiniz?

Kilo vermek herkese için çok zahmetli ve sıkıcı gelir. Uzun ve yorucu bir maraton sonrasında vücut yağ yakmaya başlar. Bu süreçte spor yapmaktan ya da uyguladığımız diyetten vazgeçmemize neden olur. Oysa o inatçı yağlardan kurulmanın elma, tarçın detoksu gibi lezzetli bir yolu var. Bu detoksu hem uygulaması kolay hem de malzemeleri herkesin evinde rahatlıkla bulundurabileceği kadar basit. Adından da anlaşılacağı gibi elma ve tarçından oluşan bu detoksu hazırlamak için bir sürahi suyun içine elmaları dilimliyor ve üzerine tarçın çubuklarını bütün halde ilave ediyoruz. Bir gece buzdolabında beklettiğimiz  bu detoksu sabahları aç karna bir bardak içiyoruz. Hafta da birkaç gün egzersiz yaparak desteklediğiniz de vücudunuzda oluşan değişime siz bile inanamayacaksınız.

elma-tarcin-detoksu


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz