Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Detayları ve Tüm Bilgileri Bigkredi.com’da

Ülkemizin sayılı bankalarından olan Yapı Kredi Bankası çeşitli kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermekte.Yapı Kredi Kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle kullandığınız arama motoruna

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Detayları ve Tüm Bilgileri Bigkredi.com’da

Ülkemizin sayılı bankalarından olan Yapı Kredi Bankası çeşitli kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermekte.Yapı Kredi Kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle kullandığınız arama motoruna Yapı Kredi yazarak bankanın resmi internet sitesine girmek gerekir.

Sitenin üst bölümünde bulunan menüden Bankacılık Hizmetlerini oradan da Bireysel sekmesini tıklayarak bireysel hizmetler sayfasına girmek gerekir.Burada sayfanın sağ tarafında bulunan menüden “kartlar” sekmesini tıklayarak kredi kartlarının ana sayfasına ulaşmak mümkün.Burada açılan sayfada Yapı Kredi Bankası’nın hizmete soktuğu bir çok çeşit kredi kartlarını görmek mümkün.Sayfada bulunan kartlardan birini seçerek onun üzerine tıklayarak bu kartın sayfasına ulaşılabilir.

Kartın sayfasına ulaşıldığı zaman sayfanın aşağı kısmında bulunan yönergeler doğrultusunda başvuru yapılabilir.Eğer World kart alınmak isteniyorsa cep telefonundan sms atılabilir.WORLD WEB boşluk TC kimlik numarası yazılarak 4421’e sms atılması gerekiyor.SMS yöntemi dışında 444 0 444 numaralı bankanın telefonunu arayarak da başvuru yapılabilir.Bunun dışında 0850 222 0 444 numaralı telefon numarası da aranarak başvuru imkanlarından faydalanılabilir.

Tüm bu yöntemlerin dışında size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine başvurarak,müşteri temsilcisi ile görüşerek yüz yüze başvuru yapılabilir, müşteri temsilcisinden bilgi alınabilir. Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu yaptıktan sonra bankanın internet sitesinden “Başvuruklar,Krediler” bölümünden başvuru takibi yapılabilir.Ayrıca cep telefonlarından 4407 ‘ye mesaj atılarak da başvuru takibi yapılarak olumlu ya da olumsuz bir ceavap alınabilir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz