Yaşınızı Gizleyecek 5 Makyaj Hilesi

Yüzümüzdeki bazı çizgileri saklamak ve daha genç görünmek aslında mümkün.

Yaşınızı Gizleyecek 5 Makyaj Hilesi

Yüzümüzdeki bazı çizgileri saklamak ve daha genç görünmek aslında mümkün. Eğer siz de yüzünüzdeki çizgileri bir kenara bırakmak ve makyajla daha da gençleşmek istiyorsanız önerilerimize kulak verin.

1- Göz kenarlarında ortaya çıkan kaz ayakları yaşımızı ilk ele veren çizgilerden biridir. O bölgeye genelde biraz fondöten sürerseniz kırışıklıklar daha da ortaya çıkacaktır. Bu bölgeye onun yerine aydınlatıcı etkili bir pudra veya kapatıcı uygularsanız daha az dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

2- Eğer gıdınızı biraz gizlemek istiyorsanız gölgeleme tekniğini cesurca kullanmanız gerekiyor. Çenenizin altına mat ve bronz bir pudra kullanıp dağıttığınız takdirde gıdınızı rahatlıkla gizleyebilirsiniz.

3- Dudaklarınızın kenarları da zaman içerisinde sarkar ve size olumsuz bir ifade verir. Bu negatiflikten siz de şikayetçiyseniz dudak kenarlarınıza açık renk bir kapatıcı uygulayıp nemli bir sünger yardımıyla dağıtıp daha iyi bir ifade kazanabilirsiniz.

4- Kaşlar yaşlandıkça aşağıya doğru düşer bunu saklamak için ise kaşlarınızın alt kısmına açık renk bir kapatıcı uygulayıp yavaşça dağıtarak kaşlarınızı daha düzgün ve kalkık bir halde gösterebilirsiniz.

5- Burnunuzun kenarından dudak kenarlarınıza doğru giden ve gülerken ortaya çıkan çizgileriniz eğer kalıcı bir hale gelmişse onları cilt tonunuzdan bir ton açık bir kapatıcıyla iyi bir biçimde maskeleyebilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz