Yaz Sokak Modasında Şifon Gömlek Şıklığı

Yaz Sokak Modasında Şifon Gömlek Şıklığı

Yaz sıcaklarına hazır mısınız? Güneşin o bunaltıcı ışınlarına karşı, daha hafif ve ince giysi bulmak için verilen savaşta, gardınızı aldınız mı? Pekala bu zırh, sizi gerçekten koruyabilecek mi? İşte hiçbir zaman bitmeyecek sorular, trendler, tarzlar, sitiller ve sokak modası…

Şifon Gömlek Modası

Hafif ve ince yapısı, şeffaf dokusu ve efil efil görüntüsüyle ayrı bir yeri olan şifon gömlek modelleri, sokak modasının da baş aktörleri arasında yer alıyor.

2015 yaz modası trendleri arasında olan bu gömlekler, dantel detaylarla başka bir forma bürünüyor. İşlemelerin ve çiçek figürlerinin bulunduğu tasarımlarda ise, tam anlamıyla estetik çizgiler hakim.  2015 yaz sezonunda  oldukça popüler olan bu gömleklere, mutlaka gardırobunuzda yer verin.

Şifon gömlek modelleri arasında, sırt kısmı baştan sona düğmeli tasarımlar büyük ilgi görüyor. Ayrıca puantiyeli şifon gömleklerin şıklığını da unutmamak gerekir.

Şifon Gömlekler Nasıl Kombin Edilir?

En çok tercih edilen şifon gömlekler; beyaz, siyah, çiçekli ve puantiyeli gömleklerdir. Bu tarz gömlekler, içine askılı dar badi ya da büstiyer giyilerek kullanılıyor.

Jean pantolon ve şifon gömlek kombini, bu yaz sezonunda trendler arasında oldukça popüler. Ayrıca Jean eteklerle ve keten eteklerle de kullanabilirsiniz.

Ayakkabı tercihine gelince, platform topuklu ayakkabı ve stiletto bu kombin için en beğenilen ayakkabılar arasında yer alıyor. Düz babetlerle de kullanılabilen şifon gömlekler, spor ayakkabılarla tercih edilmiyor.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz