Yeni Evliler için Romantik Balayı Yerleri

Yeni Evliler için Romantik Balayı Yerleri

Düğün hazırlıkları heyecanı ve kargaşa harmonisinin ardından, baş başa kalabileceğiniz, romantik anların keyfini çıkarmak için yoğun bir çaba harcadınız. Hayatınızdaki yeni sayfaya iyi bir başlangıç yapmak için, tüm yorgunluğunuza değecek, romantik balayı yerleri arasından en idealini seçmek de kafanızı meşgul edecektir. Haliyle bu özel ve romantik tatil için, yurt içinde de yurt dışında da pek çok alternatif bulunuyor.

En Popüler Romantik Balayı Yerleri

Dünyanın en romantik şehirleri; Paris, Venedik, Roma, Budapeşte gibi şehirler, bir balayı için her zaman popülerdir. Pasifik Okyanusu’ndaki Bora Bora, Hawaii ve Fiji adaları, Hint Okyanusunda bulunan Maldivler, Seyşeller, Mauritius tropik adaları, Uzak Doğu’daki Bali, Koh Samui, Phuket, Langkawi, ve Atlas Okyanusu’nda yer alan Karayipler, Küba, Akdeniz’de Nice, Ibiza, Mallorca son zamanların en gözde balayı yerleri arasında yer alıyor.

Romantik balayı seyahatini yurt içinde geçirmek isteyenlerin en fazla rağbet ettikleri yerler ise, Kapadokya, İstanbul, Kıbrıs, Ege ve Akdeniz…

Düğün mozaiğinin bir parçası olarak balayı planını aylar öncesinden iyi tasarlamak gerekir. Eğer yurt dışındaki bir ülkeye gitmeyi seçtiyseniz bürokratik engellere takılabilir, vize, pasaport işlemlerinde aksayan ve zaman alan işlemler canınızı sıkabilir. Balayı turlarına katılmak pek çok açıdan daha avantajlı olabilir. http://dugunmevsimi.com/balayi-otelleri linkinden seçkin, güvenilir adreslere ulaşabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz