Yeni Trend Ojeli Çoraplar

Yeni Trend Ojeli Çoraplar

Her geçen gün yeni bir moda çılgınlığı hayatımıza giriş yapıyor. Bugünlerin yeni moda akımı da parmak ayrımlı ve ojeli ince çoraplar. Evet, yanlış duymadınız, Japonlar bunu da yaptı. Pratikliği seven ve acelesi olan Japon kadınları için parmaklı ojeli çorapları piyasaya sürdü.

Özellikle önü açık ayakkabı kullananlar için tasarlanmış ojeli çoraplar şimdiden satış rekorları kırıyor. Ayağa giyildiğinde parmak ayrımları ile ayağınızda çorap olduğu bile belli olmuyor.

* Bu çorap ülkemizde satışa sunulursa beğenilip beğenilmeyeceği ise muamma.

* Her tarza ve kombine uygun ojeli çoraplar mevcut. Puantiyeler, renkli ve minik kalpler, geometrik şekiller, düz renkler, çiçekler, çizgiler ve dahası!

* Ojeli çorapları parmak arası terliklerle kullanmak isteyenler rahatlıkla kullanabilir. Acil kıyafet değişikliklerinde imdada yetişerek kombinlere uyum sağlayacak pratik bir çözüm.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz