Yeni Trend Ojeli Çoraplar

Yeni Trend Ojeli Çoraplar

Her geçen gün yeni bir moda çılgınlığı hayatımıza giriş yapıyor. Bugünlerin yeni moda akımı da parmak ayrımlı ve ojeli ince çoraplar. Evet, yanlış duymadınız, Japonlar bunu da yaptı. Pratikliği seven ve acelesi olan Japon kadınları için parmaklı ojeli çorapları piyasaya sürdü.

Özellikle önü açık ayakkabı kullananlar için tasarlanmış ojeli çoraplar şimdiden satış rekorları kırıyor. Ayağa giyildiğinde parmak ayrımları ile ayağınızda çorap olduğu bile belli olmuyor.

* Bu çorap ülkemizde satışa sunulursa beğenilip beğenilmeyeceği ise muamma.

* Her tarza ve kombine uygun ojeli çoraplar mevcut. Puantiyeler, renkli ve minik kalpler, geometrik şekiller, düz renkler, çiçekler, çizgiler ve dahası!

* Ojeli çorapları parmak arası terliklerle kullanmak isteyenler rahatlıkla kullanabilir. Acil kıyafet değişikliklerinde imdada yetişerek kombinlere uyum sağlayacak pratik bir çözüm.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz