Yırtık Kot Nasıl Kombinlenir?

Yırtık Kot Nasıl Kombinlenir?

Asi bir görünümü spor bir tarzla bütünleştiren yırtık kot modelleri, pek çok kişi tarafından severek giyilir. Özellikle yaz aylarında kombinlerde sıklıkla görülen yırtık kot pantolonlar bu sezon yine çok moda.

Bahar aylarında ve sonbaharda yırtık kot pantolonları deri ceketlerle giyerek havalı görünmenin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle yırtık jean, deri bot ve deri ceket üçlüsünden oluşan kombinler ile fark yaratabilirsiniz.

Tüm yırtık kot modelleri spor ayakkabılar ile kusursuzca bütünleşir ve rahat bir kombin için imkan tanır. Salaş ve düz renkli bir tişört ile kombinlenen yırtık kotun son tamamlayıcısı bir spor ayakkabı olacaktır.

İddialı ve özgün kombinleri seven kadınlar, skinny veya boyfriend kotları ile topuklu ayakkabılarını da kombinleyebilir. Her vücut tipi için stiletto ayakkabılar yırtık kotlar için ideal bir tamamlayıcıdır. Bu kombinler ise küçük el çantaları ile değerlendirilebilir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz