Yırtık Kot Nasıl Kombinlenir?

Yırtık Kot Nasıl Kombinlenir?

Asi bir görünümü spor bir tarzla bütünleştiren yırtık kot modelleri, pek çok kişi tarafından severek giyilir. Özellikle yaz aylarında kombinlerde sıklıkla görülen yırtık kot pantolonlar bu sezon yine çok moda.

Bahar aylarında ve sonbaharda yırtık kot pantolonları deri ceketlerle giyerek havalı görünmenin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle yırtık jean, deri bot ve deri ceket üçlüsünden oluşan kombinler ile fark yaratabilirsiniz.

Tüm yırtık kot modelleri spor ayakkabılar ile kusursuzca bütünleşir ve rahat bir kombin için imkan tanır. Salaş ve düz renkli bir tişört ile kombinlenen yırtık kotun son tamamlayıcısı bir spor ayakkabı olacaktır.

İddialı ve özgün kombinleri seven kadınlar, skinny veya boyfriend kotları ile topuklu ayakkabılarını da kombinleyebilir. Her vücut tipi için stiletto ayakkabılar yırtık kotlar için ideal bir tamamlayıcıdır. Bu kombinler ise küçük el çantaları ile değerlendirilebilir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz