Yoğun Makyajla Yorulan Cildinizi Mango Maskesi

Yoğun Makyajla Yorulan Cildinizi Mango Maskesi

Makyaj yapmayı ve her an makyajlı olmayı seven biri iseniz yazımızı dikkatli okuyun. Yoğun ve sürekli makyaj yapmak cildi yorar, birde makyaj temizliğinde kimyasal içerikli ürün kullananlardan iseniz, belli bir süre sonra cilt hava almaz hale gelir. Buda erken kırışıklık ve yaşlanma demektir. Yoğun makyajdan sonra cildimizin bakımı nasıl olmalı diyorsanız yazımız tam size göre

Cildi Makyaj Kalıntılarından Temizleyerek Bakım Yapan Mango Maskesi

Bu maske ile cildinizi dinlendirerek yoğun bakım yapmış olacaksınız. Bu karışımı cildinize her akşam makyaj temizliğinin ardından uygulayarak cildinizi makyajın ağırlığından kurtararak nefes almasını sağlayın, verdiği rahatlıkla ve bakımla da cildinizi şımartın.

Malzemeler
* 3 tatlı kaşığı mango suyu
* 2 tatlı kaşığı çilek suyu
* Yarım tatlı kaşığı vanilya
* 2 yemek kaşığı limon suyu
* 1 tatlı kaşığı şeftali suyu
* 1 tatlı kaşığı kivi suyu
* 2 parça buz

Yapım ve Uygulama Şekli
Mango, kivi, şeftali ve çileği rendeleyerek suyunu sıkın, malzemeleri sırası ile karıştırın, en son buzu atın, buz hafif erimeye başladığında, yıkayarak temizlediğiniz yüzünüze bu karışımı uygulayarak bakım yapın.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz