Yüksek Topuklu Ayakkabıyı Rahat Kullanmanın Yolları

Yüksek Topuklu Ayakkabıyı Rahat Kullanmanın Yolları

Yüksek topuklu ayakkabı zarif bayanların ilk tercihleri arasında, şıklığa, duruşa ve görselliğe verdiği hava bambaşkadır, bu nedenle tercih sebebidir.

Uzun süre ayakta kaldığında ise inanılmaz acılar verir, ama yinede  vazgeçilemez. Peki topuklu ayakkabıyı rahat hale getirmenin yolları olduğunu biliyor musunuz?

İşte sizlere kadınların vazgeçilmezi topuklu ayakkabılarını rahat kullanmanın yolları

1. Ayakkabılarınızın topuğu aşırı yüksek ise, topuk kısımlarını 1-1.5 santim kısaltarak daha rahat hale getirebilirsiniz.

2. Jel tabanlıklarla ayaklarınızın öne yığılmasını önlemenin yanında, ayak tabanı köprüsü hizasına gelen köprülü tabanlıklarla ayak şeklinizi koruyarak yüksek topuğun vereceği zararı da en aza indirmiş olursunuz.

3. Ayak sağlığınız için sürekli topuklu giymeyin, iki gün de bir ayağınızı dinlendirin.

4. Yüksek topuğun can yakan kısımlarında yapışkanlı koruyucu bantlar kullanarak daha rahat bir gün geçirebilirsiniz.

5. Topuklu ayakkabılar da yarım numara kadar büyük, veya aynı numaraya sahip, geniş kalıp ayakkabıları tercih etmelisiniz. Bunların dışında ayakkabınızı kalıba vurdurarak hafif genişletebilirsiniz.

6. Yüksek topuklu ayakkabı alımını alışverişin sonuna bırakarak, yorgun ayaklarınızı en iyi dinlendiren, konforlu ayakkabıyı alır, ayaklarınıza cenneti yaşatırsınız.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz