Yumuşatıcı Cilt Maskesi Tarifi

Yumuşatıcı Cilt Maskesi Tarifi

Evde hazırlanan güzellik maskeleri, kadınların favori bakım ürünleri arasında yerini çoktan aldı. Yapımı kolay ve doğal güzellik maskeleri ile kadınlar artık daha da güzel!

Yumuşacık bir cilde sahip olmak istiyorsanız, güne başlarken içtiğiniz kahvenin telvesi ile bir maske hazırlamaya ne dersiniz? Oldukça etkili, hazırlanması da kolay bu güzellik maskesi yoluyla cildiniz hem derinlemesine temizlenecek hem de yumuşacık olacaktır.

Yumuşatıcı Cilt Maskesi Tarifi

Malzemeler
1 fincan kahve telvesi
1 tatlı kaşığı portakal yağı
Bir kaç damla limon

Hazırlanışı: Ellerinizde de uygulayabileceğiniz yumuşatıcı cilt maskesinde bir fincan kahve telvesini, bir tatlı kaşığı portakal yağı ile karıştırın. Bu karışıma birkaç damla limon sıkarak hazırladığınız yumuşatıcı cilt maskesini, makyaj pamuğu yoluyla cildinize uygulayın. Maskeyi yüzük parmaklarınızla dairesel hareketler yaparak cildinize yedirin ve ellerinize de uygulayın. 15 dakika sonra cildinizi ılık su ile yıkayarak durulayın. Yumuşatıcı cilt maskesi uygulamasının ardından, cildinizin hem parladığınız hem de yumuşacık olduğunu fark edeceksiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz