Zamansız Oxford Stili Klasik Erkek Ayakkabı Modası

Zamansız Oxford Stili Klasik Erkek Ayakkabı Modası

Oxford stili bağcıklı ayakkabı bir erkeğin dolabında olmazsa olamaz modeldir. Çok uçarı modeller hariç, her türlü kılık kıyafete uygundur. Takım elbisenin altına da giyebilirsiniz, Jean, kanvas pantolonun altına da! Casual giyim tarzı için de ideal olan klasik erkek ayakkabı modeli ile ciddi fakat rahat olmanın özgürlüğünü yaşarsınız.

Zamansız moda Oxford erkek ayakkabılarında hayli iddialı olan Cabani markasının sezon modellerinden birini birlikte inceleyelim.

Cabani Bağcıklı Klasik Erkek Ayakkabı Göz Altına Alındı!

Taba rengi flap deri modelin öncelikle rengine aşık olduk! Hafif parlak ince deri klasik erkek ayakkabı kahvenin çok güzel bir tonu ile dizayn edilmiş. İkinci rengi, klişe siyah olsa da, ”Siyah her zaman giyilir!” diyenler için bir alternatif olabilir. Dikişleri çok muntazam, hatta kusursuz görünüyor. Kaymaz kauçuk tabanı ise ideal ve kullanışlı. Fiyatını da çok ekonomik bulduğumuzu da belirtelim.

Genel görünüm ve materyal kalitesini çok başarılı bulduğumuz model dışında, her zaman kullanılabilir, zamansız moda Oxford stili klasik erkek ayakkabı çeşitleri ve daha fazlası için http://www.cabani.com.tr/klasik-erkek-ayakkabi-modelleri bağlantısını kullanabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz