Zevkli Seçimler için Gelin Paketi Alternatifleri

Hayallerinizdeki düğüne ulaşmaya ramak kaldı. Çok aradınız taradınız nihayet istediğiniz gibi bir gelinlikte de karar kıldınız. Peki nasıl aksesuarlar takacağınızı düşünmek için vaktiniz kaldı mı?

Zevkli Seçimler için Gelin Paketi Alternatifleri

Hayallerinizdeki düğüne ulaşmaya ramak kaldı. Çok aradınız taradınız nihayet istediğiniz gibi bir gelinlikte de karar kıldınız. Peki nasıl aksesuarlar takacağınızı düşünmek için vaktiniz kaldı mı? Mükemmel gelinliğinize mükemmel aksesuarlar arıyorsanız, gelin paketi seçenekleri ile hazırlanan birbirinden şık ve göz alıcı mücevher ve takıları nasıl kullanmanız gerektiği konusunda size rehber olacak tavsiyelerimiz, seçimlerinizi kolaylaştıracaktır.

Gelinliğinize Göre Aksesuar Seçimi 

Kabarık etekli, lüks parlak kumaşlı, taş işlemeli gelinlikler; Bu çok gösterişli model için göğüs dekoltesine göre doğru orantılanmış V veya daha oval simetride beyaz altın-pırlanta veya kesme taşlarla bezeli bir kolye gerdanlık, yine aynı gösterişe haiz küpe ve bileklikler doğru seçim olacaktır. Taş işlemeli ayakkabı, ve taç ise ışıltınızı tamamlayacak!

Sade, az volanlı, parlak kumaşlı gelinlikler; Seçiminizi sadelikten yana kullandıysanız sade parçalardan oluşan gelin paketi sizin için daha uygun olabilir. Minik taşlardan oluşan kısa bir kolye, ince bir bileklik ve klipsli zarif bir küpe ile de sadeliğin zarafetini tamamlayabilirsiniz.

Modern, zarif işlemeler, retro süslemeli gelinlikler; Antik stilde işlenmiş aksesuarlar , geniş kelepçe bir bilezik ve uygun modelde küpeler size bambaşka bir hava verecektir. Bu model gelinliğe dantel desenli bir ayakkabı ve bolero da eşlik edebilir.

Gelin paketi içerisinde o kadar güzel ve özgün yer alan aksesuar var ki, seçim yapmak kolay değil! http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki web sayfasında yer alan gelinlik, takı, kuaför ve tüm düğün konseptinizde yararlı olacak tüm bilgiler imdadınıza yetişebilir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Trompet Etek Modelleri

Trompet Etek Modelleri

Bele ve kalçaya tam biçimde oturan ve aşağıya inildikçe de bollaşan Trompet etekleri, Peplum modelinin eteklere uyarlanmış › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz